Цены на проживание уточняйте у администратора
Адміністратор Наталія

+38-099-039-06-69

+38-068-059-06-69

  1. Головна
  2. Відеоогляди квартир

Відеоогляди квартир

Однокімнатна квартира Напівулюкс вул Українська 34

Двокімнатна квартира Люкс вул. Жаботинського 12

Двокімнатная квартира Люкс вул. Шкільна 22

Квартира Напівлюкс вул. Патріотична 61

Квартира Люкс вул. Незалежної України 80

Квартира Люкс проспект Соборний 182

Квартира Люкс проспект Соборний 104

2-кімнатна квартира напівлюкс вул. Перемоги 71 

1-кімнатна квартира Люкс вул. Незалежної України 80

3-х кімнатна квартира подобово в Запоріжжі Пр-т Соборний 179

 

Оренда квартири на будь-який термін (від однієї ночі до декількох діб) - не таке вже й просте завдання, якщо ви хочете отримати максимум комфорту при мінімумі ризиків. Сервіс «В гості» надає унікальну можливість ознайомитися з житлом, яке вам сподобалося, без втрати часу на його відвідування. Ми підготували для вас відеоогляди квартир, що можна винаймати в Запоріжжі, за допомогою яких ви зможете зазирнути в кожен куточок об'єкта і скласти повне уявлення про нього ще до того, як домовитися про оренду. Такий огляд дозволяє зняти житло подобово, погодинно або на ніч і бути впевненим, що воно не розчарує вас.

 

Переваги знайомства з квартирою по відео

Більшість ріелторів та агентств нерухомості пропонує своїм клієнтам тільки фотографії об'єктів або навіть звичайні текстові описи. Але ж за цією інформацією дуже складно зрозуміти планування, можна легко пропустити деталі, які вам не захотіли показати, і які потім стануть неприємним сюрпризом. Знайомство з квартирою за допомогою відеоогляду має цілий ряд важливих переваг:

  • дозволяє оцінити планування, комплектацію технікою і якість ремонту в реалістичній динаміці, а не на відретушованих знімках;
  • дуже економить час і гроші на попередні покази, поїздки в різні кінці міста, суперечки з незрозумілих моментів;
  • істотно спрощує вибір об'єкта, який ви бажаєте зняти на ніч, подобово або погодинно, робить його більш комфортним.

 Сервіс «В гості» регулярно оновлює свій відеокаталог. Всі огляди записуються без спеціальної підготовки - ви бачите квартиру саме такою, якою вона зустріне вас при заселенні. Ми дорожимо репутацією чесної компанії і виступаємо проти будь-яких прикрас і обробок. Всі об'єкти знімаються в повній комплектації, з наявними меблями і технікою, після збирання. Наші співробітники ретельно стежать за чистотою квартир, що здаються.

Бажаєте зняти квартиру подобово, на ніч або погодинно, але боїтеся невідповідності однушки / двушки / трьошки на фото реального об'єкту? З нашим сервісом ви можете бути спокійні. Подивіться відеоогляди на сайті, складіть перше враження про житло, оберіть оптимальний саме для вас варіант і домовтеся про його бронювання на потрібний термін. Ми гарантуємо реальність фотографій і записаних відеороликів. Якщо знайдете невідповідності, ми повернемо оплату.

Читати далі

Коментарі

У відповідь на Коментар ( відмінити )
Адміністратор Наталія: