Цены на проживание уточняйте у администратора
Адміністратор Наталія

+38-099-039-06-69

+38-068-059-06-69

 1. Головна
 2. Правила поселення

Правила поселення

 1. Гостей на квартирі за вказаною адресою, в заздалегідь обумовлений час і день тижня зустрічає покоївка або адміністратор.
 2. Заселення відбувається за оригіналом одного з наступних посвідчень особи: паспорт громадянина України, закордонний паспорт або посвідчення водія, видане після 1991 року. Документ повинен бути чинним, з незатертою, чіткою фотографією. Для постійних клієнтів дане правило може бути скасовано.
 3. Оплата проживання береться при заселенні відразу за весь термін оренди. У разі внесення застави при бронюванні, ця сума вираховується із загального платежу. Валюта - гривня.
 4. При заселенні береться документальна або грошова застава, рівна вартості проживання за добу. Депозит повертається при виїзді з квартири і може бути використаний у разі порушення правил проживання або заподіяння шкоди майну.
 5. Стандартний час заселення - 14:00, час виїзду - 12:00. Допускається пізніший час виїзду за умови, що квартира буде вільна - кожна додаткова година оплачується.
 6. При оренді квартири на ніч, час заїзду - з 18:30 до 22:00, час виїзду - 10:00. Можливий пізніший заїзд і виїзд за індивідуальною домовленістю і за додаткову плату.
 7. Бронювання квартири на годину допускається тільки в день звернення або ввечері за добу. Постійним клієнтам доступна раннє погодинне бронювання.

 

Зняти квартиру можливо тільки для проживання

 1. Проведення урочистих заходів заборонено. Просимо дотримуватися загальноприйнятих моральних і етичних норм: не шуміти і не слухати гучно музику, не конфліктувати з сусідами.
 2. Хуліганська поведінка - достатня причина для виселення без попередження і повернення грошової застави. У разі нанесення пошкоджень майну та обладнанню в квартирі, орендар зобов'язується сплатити їх ремонт або придбання нового при необхідності.
 3. Бронювання житла через сервіс «В гості» означає, що ви згодні з даними Правилами і готові нести всю відповідальність за їх дотримання.
Читати далі

Коментарі

У відповідь на Коментар ( відмінити )
Адміністратор Наталія: