Адміністратор Наталія

+38-099-039-06-69

+38-068-059-06-69

 1. Головна
 2. Блог
 3. Чи безпечно знімати квартиру подобово у вашого орендодавця?

Чи безпечно знімати квартиру подобово у вашого орендодавця?

Зняти квартиру в наш час дуже просто. Маса інформації з цього приводу представлена ​​в різних джерелах: починаючи від газет, закінчуючи ріелторськими агенціями та інтернетом. Однак, завжди є ризик зняти квартиру в Запоріжжі у нечесної людини.

Махінацій з орендою квартир настільки ж багато, як і самих квартир. Про те, як Вас можуть обдурити, ми розповідали раніше. Квартири подобово - улюблене поле для фейкової оренди. Як правило, в цьому випадку люди не переймаються і не настільки уважні, адже оренда буде всього на декілька днів. Але, погодьтеся, навіть на декілька днів опинитися на вулиці і втратити свої гроші буде неприємно.

Найважливішим моментом при оренді, є спілкування з орендодавцем. Є ознаки, які допоможуть зрозуміти наскільки безпечно ви можете зняти квартиру подобово у цієї людини.

 

У якого орендодавця не варто знімати квартири подобово?

Ряд ознак допоможуть вам оцінити орендодавця і його надійність. Що вказує на те, що зняти квартиру вам пропонує шахрай?

 • Він пропонує зняти квартиру в Запоріжжі без договору. Якщо ви запропонуєте стандартний документ він не захоче його підписувати.
 • Він не захоче знайомити вас з сусідами і навряд чи зможе розповісти хто живе поруч.
 • Він не зможе нормально відповісти на питання про ремонт, працездатність побутової техніки та інші подробиці житла.
 • Цілком імовірно, шахрай не зможе описати район, де знаходиться найближчий магазин або аптека, зупинки і т.п.
 • Він запропонує зняти квартиру подобово з передоплатою і буде відтягувати заселення. Якщо у вас вимагають гроші вперед, не сплачуйте.
 • Він не розповість де живе сам.
 • Оренда квартир у таких «орендодавців» завжди коштує набагато дешевше. Якщо ціна підозріло низька, задумайтеся чому.
 • Він не захоче показувати паспорт - стандартна версія «випадково забув удома».
 • Він дасть фальшивий номер. Не лінуйтесь і відразу передзвоніть, як тільки записали контактні дані.

Оренда квартир Запоріжжя може бути безпечною, якщо звернутися до перевіреного надійного орендодавця. Наприклад, сервіс «Вгості» пропонує чудові умови і завжди захищає права своїх клієнтів.

 

Як визначити хорошого орендодавця в інтернеті?

Зняти квартиру найпростіше через інтернет. Величезна кількість приватних оголошень, ріелтерських агентств, спеціальних сервісів з одного боку дає можливість вибрати найкращий варіант, з іншого - може завести в глухий кут. Як визначити у кого зняти квартири подобово можна безпечно?

На чесного орендодавця вкажуть:

 1. Наявність власного професійного сайту. Якщо це компанія, для якої оренда квартир є основним видом діяльності, вона подбає про створення якісного інтернет-ресурсу (зручного, з усіма контактними даними, фільтрами, можливістю бронювання і т.п.)
 2. Наявність правдивих відгуків і оцінок попередніх мешканців.
 3. Наявність докладного опису, фото і навіть відео-оглядів.
 4. Наявність точних контактних даних. Якщо людина, яка взяла слухавку, не розуміє, про що ви говорите, краще зняти квартиру в Запоріжжі у кого-то другого.
 5. Можливість попередньо оглянути житло і т.д.

Зняти квартиру подобово варто тільки в тому випадку, якщо орендодавець поводиться чемно, готовий відповісти на всі питання і може надати всі необхідні документи.

 

Надійна оренда квартир в Запоріжжі

Щоб зняти квартиру і бути впевненими в чесності вашого орендодавця, найпростіше звернутися в агенції нерухомості. Обирайте досить великі організації, які працюють давно - так ви істотно зменшите ризик потрапити в руки шахраїв. Оренда квартир в таких агенціях завжди передбачає наявність відгуків. Ознайомтеся з ними - це допоможе скласти враження про організацію.

Зняти квартиру в Запоріжжі через агенцію може бути трохи дорожче, але це плата за спокій і впевненість в тому, що вас в зазначений час буде чекати житло, яке ви вибрали. Хороші квартири подобово здає сервіс Vgosti. Вам пропонують квартири від власника з наданням всіх необхідних документів. Оренда квартир Запоріжжя ніколи не була настільки простою і швидкою. Просто оберіть об'єкт на сайті або зв'яжіться по телефону з менеджером і в зазначений термін ви зможете заселитися в затишну і чисту квартиру. До того ж якщо ви захочете зняти квартиру подобово на 5 днів або більше, отримаєте знижку.

Читати далі

Коментарі

У відповідь на Коментар ( відмінити )
Адміністратор Наталія: