Адміністратор Наталія

+38-099-039-06-69

+38-068-059-06-69

 1. Головна
 2. Блог
 3. Особливості короткострокової оренди квартир - шукаємо квартири погодинно, на ніч і подобово

Особливості короткострокової оренди квартир - шукаємо квартири погодинно, на ніч і подобово

Короткострокова оренда квартир залишається одним з найбільших і найактивніших сегментів ринку нерухомості. Квартири подобово користуються попитом у всіх містах України. Можливість зняти квартиру на кілька годин або діб незамінна для тих, хто приїжджає у відрядження, в туристичних цілях, а також для людей, у яких немає іншої можливості залишитися наодинці. Зняти квартиру в Запоріжжі на кілька днів або годин можна різними способами і за різною ціною.

Бажаючи зняти квартиру подобово, важливо враховувати багато факторів, які можуть істотно полегшити і зробити комфортнішим ваше перебування у місті, або ж ускладнити його. Про те, як обирати квартири подобово, поговоримо далі.

 

Оренда квартир Запоріжжя: де і у кого

Зняти квартиру на короткий термін можна різними способами:

 1. На вокзалі. Напевно, кожен хоча б раз у житті використовував цей метод і знає його переваги і недоліки. Власне, переваг не так багато. До них можна віднести швидкість пошуку і доступність. Але така оренда квартир таїть у собі безліч небезпек і неприємних моментів. По-перше, ви ніколи не знаєте наскільки житло відповідає опису і ризикуєте витратити багато часу даремно. По-друге, ви ніколи не можете бути впевнені в тому, що зняти квартиру в Запоріжжі на вокзалі пропонує не шахрай. Цілком ймовірно, що власник з'явиться на об'єкт через півгодини після заселення і вижене Вас і т.д. і т.п.
 2. Через знайомих. Це досить надійний і вірний спосіб, який можна сміливо назвати одним з найнадійніших. Але, нажаль, не в кожному місті знайдуться друзі, які можуть порекомендувати хороший варіант, де можна зняти квартиру подобово.
 3. Через ріелторські агентства. Надійний спосіб. Вам запропонують кілька варіантів з точним описом, що дуже добре. Але така оренда квартир Запоріжжя завжди буде коштувати дорожче через комісію агента.
 4. У власника по інтернету. Зняти квартиру, використовуючи інтернет-сайти, це найбільш сучасний і зручний спосіб подобово зняти квартиру в Запоріжжі. Тут також є ризик потрапити на фальшиве оголошення, тому краще використовувати авторитетні сайти і перевірені майданчики, такі як Vgosti.

 

Добова оренда квартир: критерії вибору

Квартири подобово, погодинно і на ніч можуть бути дуже різними. Навіть якщо Вам належить провести в приміщенні одну ніч, погодьтеся, що приємніше зробити це в комфортабельному і чистому місці.

Щоб правильно зняти квартиру подобово, звертайте увагу на наступні чинники:

 1. Ціна. Оренда квартир Запоріжжя може коштувати по-різному: від 300 грн за добу і вище. Зрозуміло, вартість важлива для кожної людини, тому спершу визначте допустимий діапазон і продовжуйте пошуки в заданому сегменті.
 2. Стан квартири. Ніхто не захоче зняти квартиру в напівзруйнованому стані. Зверніть увагу не тільки на ремонт, але і на якість сантехніки, бо труба, яка невчасно прорветься, може принести чимало неприємностей.
 3. Наявність меблів і кількість спальних місць. Не завжди квартиру знімає одна людина або пара, це може бути сім'я або компанія друзів. Відразу уточнюйте кількість спальних місць.
 4. Наявність і стан побутової техніки. Сьогодні навіть короткострокова оренда квартир передбачає наявність холодильника, кондиціонера, Wi-Fi. Також часто зняти квартиру в Запоріжжі можна з пральною машиною, мікрохвильовою пічкою і т.п.
 5. Місцезнаходження. Всі вважають за краще знімати квартири подобово поруч з центром міста або вокзалом. Це полегшує пересування і скорочує час на поїздки.
 6. Кількість кімнат. Зазвичай короткострокова оренда квартир Запоріжжя передбачає однокімнатні варіанти, але буває клієнту потрібно дво- або трикімнатне житло. Таких варіантів менше, але вони є.
 7. Можливість забронювати заздалегідь. Якщо ви хочете бути спокійні, шукайте житло з можливістю броні. Деякі сервіси просять за це гроші, інші вносять у вартість проживання, треті дозволяють зробити це безкоштовно (наприклад, Vgosti).
 8. Умови оплати. Це може бути готівковий або безготівковий розрахунок. Також з'ясуйте доведеться доплачувати за додаткові години і скільки.
 9. Чи можна отримати документи. Для декого цей пункт не важливий, але якщо зняти квартиру подобово вам потрібно для відрядження, то папери будуть потрібні.

 

Визначте які критерії для Вас найбільш важливі ще до пошуку. Так ви витратите менше часу і зможете знайти ідеальний варіант для оренди квартири на ніч або на добу.

Читати далі

Коментарі

У відповідь на Коментар ( відмінити )
Адміністратор Наталія: